اخبار انجمن

بازتاب رسانه ای ثبت نام دکتر صادقی + فیلم و عکس

 

دکتر محمود صادقی بیان داشت: بنده به اتکای تجربه‌ای که از وکالت و نمایندگی مردم در مجلس به دست آوردن و همچنین به اتکا حرفه خودم که وکالت است، می‌خواهم صدای مردم باشم. صدای بی‌صداها، به حاشیه رانده شده ها، صدای همه اقشار مردم از هر مذهب و طیف و نژادی. صدای اقوام غیور اما محروم کشور، صدای قوم شریف کرد، بلوچ، عرب و همه اقوام که حول هویت ایرانی گرد هم می آیند. می‌خواهم به آنان برای ساختن ایرانی آباد و تشکیل دولتی پاسخگو امید بدهم.

این فعال سیاسی تصریح کرد: شفافیت را از خود و دولت شروع خواهم کرد و با پیشگام شدن در مسیر شفافیت و پاسخگویی سایر بخش‌های حاکمیت را به همراهی و پاسخگویی وادار خواهم کرد. اگر مردم بدانند که منابع سرشار کشور کجا هزینه می‌شود آن‌ها برای همکاری آماده می شوند و اعتماد مردم جلب می شود.

 

 

پایگاه خبری سازمان معلمان ایران نوشت:

محمود صادقی با مراجعه به وزارت کشور برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام کرد.

دبیرکل،قائم مقام و رئیس هیات اجرایی سازمان معلمان او را همراهی کردند.

صادقی یکی از افراد معرفی شده سازمان معلمان به نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان است.

به گزارش «انتخاب»، «محمود صادقی» نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم و از اعضا نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان صبح‌ امروز(پنجشنبه) با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

خبرگزاری تسنیم هم آورده است که محمود صادقی پس  از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری‌ در کنفرانس خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری  درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی گفت: آقای ‌ لاریجانی شخصیت باتجربه در رده های مختلفی کشور است و مورد احترام شخص بنده و اصلاح طلبان هستند اما براساس مانیفست اعلام شده در جبهه اصلاحات کاندیدای برگزیده این جبهه از بین گزینه‌های اصلاح طلبان انتخاب می‌شود.

 

صادقی گفت: «دولت پاسخگو» با استقرار سامانه‌های هوشمند و یکپارچه اولاً شفافیت را از خود شروع می‌کند. دولت پاسخگو اقشار و اصناف مختلف را از طریق تشکل‌های مدنی در مدیریت و نظارت بر امور خود دخالت می‌دهد. این دولت رای مردم را در انتخاب مدیران مربوط  دخالت می‌دهد و از حق مردم برای پرسشگری حمایت می‌کند دولت پاسخگو عرصه را برای همه فاسدان را تنگ می‌کند و مبارزه با فساد را بر مبارزه با مفسد ترجیح می‌دهد.

وی افزود: امید است متولیان امور اجرایی و نظارت از جمله شورای نگهبان برای برون رفت کشور از بحران‌ها زمینه برای برگزاری یک انتخابات آزاد و رقابتی فراهم کنند تا هم مشروعیت نظام تقویت شود و هم  مردم به آینده امیدوار شوند.

صادقی درباره اینکه آیا تا پایان رقابت‌ها در عرصه خواند ماند یا خیر؟ تاکید کرد: هر تصمیمی که در نهایت جبهه اصلاحات بگیرد من تابع آن تصمیم هستم البته تصمیم یکی از مولفه های مهمش مراجعه به آرای عمومی است.

صادقی در خصوص برادر جهانگیری گفت: مساله فساد نباید سیاسی شود خوشبختانه برخورد شده و در حبس هستند به خصوص باید با کسانی برخورد کرد که در اتاق های تاریک هستند که به دلیل برخوردهای گزینشی هنوز به سراغ آن ها نرفتند.

کاندیدای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ رای‌گیری در جبهه اصلاحات انجام نشده است و بنابر این شده است که پس از پایان فرآیند ثبت نام‌ها،  رای گیری انجام شود.

شبکه خبر هم گزارش داده است که در سومین روز ثبت‌نام داوطلبان ریاست‌جمهوری، محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات، داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

محمود صادقی (متولد ۱۳۴۱) نماینده سابق تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود. او هم‌اکنون به‌عنوان دانشیار رشته حقوق در دانشگاه تربیت مدرس و نیز عضو کانون وکلای دادگستری ایران، فعالیت می‌کند.

خبرهای مشابه

یک دیدگاه

  1. صداقت، شفافیت، پاکدستی و شفافیت، به‌همراه تسلط حقوقی، از ویژگی های منحصر به فرد آقای دکتر صادقی میباشد که ایشان را نسبت به بقیه نمایندگان ‌اصلاح طلب، در جایگاه ویژه ای می نشاند.
    ضمن اینکه عملکرد منحصر به فرد و موثر ایشان در مجلس دهم، چهره ای کاملا شناخته شده در اذهان مردم جای گذاشته است.
    آقای دکتر صادقی، فردی است که می‌تواند آرای مردد به رای را به صحنه آورد. با توجه به نگاه و پی گیری های عملی که در این دوره انجام داده اند، در میان اقلیت های مذهبی و اهل سنت، پایگاه بسیار خوبی دارند.‌
    با آرزوی موفقیت برای ایشان و مردم خوب ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا