اخبار انجمن

مجمع عمومی سالیانه انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

هفدهمین مجمع عمومی و سومین کنگره سالانه‌ انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور تمامی اعضا روز پنجشنبه چهاردهم اسفند به صورت حضوری مجازی برگزار خواهد شد. روز چهارشنبه جمعی از اعضای شورای مرکزی انجمن برای تجدید عهد با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم امام خمینی(ره) حاضر و با سید حسن خمینی دیدار و گفتگو می‌کنند.

در مراسم افتتاحیه کنگره، که از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح پنجشنبه برگزار و به صورت آنلاین پخش خواهد شد، ابتدا  محمود صادقی، دبیرکل انجمن درباره‌ فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی کشور و اصول راهبردی انجمن در انتخابات ۱۴۰۰ سخنرانی خواهد کرد و پس از آن مراسم با پخش پیام ویدیویی سید محمد خاتمی به کنگره و پخش سخنان یادگار امام در دیدار با اعضای شورای مرکزی ادامه پیدا خواهد یافت.

پس از مراسم افتتاحیه، نشست مجمع عمومی سالیانه انجمن به مدت ۲ ساعت برگزار خواهد شد.

در این نشست پس از انجام دستورهای عادی، مانند گزارش فعالیت یک سال گذشته انجمن و تشکیل شعب استانی و انتخاب بازرسان، گزارشی از مباحث چند ماه گذشته در دفتر سیاسی و نیز مصوبات شورای مرکزی انجمن درباره‌ انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ و شوراهای شهر و روستا به مجمع ارائه خواهد شد. سپس راهبردها و الزامات و چگونگی مشارکت اصلاح‌طلبان در انتخابات و ویژگیهای نامزد مطلوب اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری مورد بحث قرار خواهد گرفت. چگونگی تعامل انجمن با دیگر احزاب اصلاح طلب و نهاد اجماع ساز (جبهه اصلاحات ایران) و فرایند رسیدن به اجماع و معرفی کاندیدای واحد اصلاح‌طلبان نیز از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست خواهد بود.

خبرهای مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا